• Sun, September 15
    04:59 am
Namespaces
Variants

Ban Appeal Czech/Slovak

From Eternal Wiki
Jump to: navigation, search

Ak je tvoje konto zabanované, máš právo podať odvolanie. Odvolanie môže spôsobiť to, že sa dozvieš bližšie informácie k tvojemu banu, skrátiť ban, alebo sa dozvieš, čo spraviť, aby bol tvoj ban zrušený. Ak chceš podať odvolanie, nasleduj tieto kroky:

Contents

Prvý krok

Potom, čo sa na stránke prihlásiš, by mala tvoja obrazovka vyzerať takto. Ak nie, stlač "Home". Ak si tam, stlač "here". Toto je odkaz na Fórum, kde sa podávajú odvolania.


Druhý krok

Tu sme na Ban Appeal fór. Je veľmi dôležité, aby ste si prečítali pravidlá, než budete pokračovať. Takže kliknite na túto tému.


Tretí krok

Uisti sa, že si si dôkladne prečítal pravidlá. Sú napísané v rôznych jazykoch.


Štvrtý krok

Po prečítaní pravidiel si môžeš vytvoriť nový topic a odvolať sa.

Piaty krok

Na tejto stránke napíšes svoje odvolanie. Odvolanie by malo obsahovať tvoju verziu príbehu. Snažíš sa presdvedčiť Adminov, že by si si chcel znížiť, alebo úplne zrušiť, samozrejme ak to bude možné. Čím menej budeš písať, tým viac sa budeme pýtať, preto sa snaž podať čo najviac informácií a aj o to skôr bude tvoj ban vyriešený. Môžeš vidieť iba svoje odvolanie a iba odpovede na tvoje odvolanie. Nerob niekoľko topicov, to tvoj proces naopak spomalí, lebo naštveš Adminov.


Šiesty krok

Teraz, pretože niekto na tvoje odvolanie odpovedal, môžeš vidieť výsledok. Môže to zabrať niekoľko minút, ale aj hodín. Maj strpenie.


Siedmy krok

Prišla ti odpoveď a tu ju môžeš vidieť. Toto je finálna odpoveď, alebo to môžeš skúsiť znova a podať viac informácií.


Ak ti bola udelená milosť, tak uvidíš skrátený čas na odpovedi. Ak je v odpovedi napísané, že ban je skrátený na 1 deň, znamená to, že tento čas ubieha odkedy bola odpoveď napísaná. Toto je automatický systém a topic sa zmaže sám po určitej dobe. Nezakladaj nový topic a nepýtaj sa, prečo si stále zabanovaný, poriadne si prečítaj odpoveď.