• Sun, September 15
    04:28 am
Namespaces
Variants

Ban Appeal Polish

From Eternal Wiki
Jump to: navigation, search

Kiedy twoje konto zostało zbanowane, masz prawo odwołać się od bana. W ten sposób czas twojego bana może zostać skrócony albo zostanie ci wyjaśnione dlaczego go otrzymałeś i jakie kroki możesz uczynić aby został on zdjęty. Aby tego dokonać, wykonaj następujące kroki.

Contents

Krok Pierwszy

Twój ekran powinien wyglądać następująco po zalogowaniu. Jeżeli tak nie jest, kliknij na zakładkę "Home". Kiedy już się tu znajdziesz, Kliknij na słowo "here". Jest to link do forum gdzie możesz odwołać się od otrzymanego bana.

Krok Drugi

Oto jesteśmy na forum gdzie możesz odwołać się od swojego bana. Jest to bardzo ważne, abyś przeczytał regulamin zanim będziesz kontynuował. Kliknij więc na dany temat.

Krok Trzeci

Upewnij się, aby zapoznać się z regulaminem. Zasady podane są w wielu różnych językach, wystarczy przewinąć myszką.

Krok Czwarty

Po przeczytaniu zasad, możesz założyć nowy wątek i odwołać się od swojego bana.

Krok Piąty

Na tej stronie wprowadzisz temat i napiszesz swoje odwołanie. Odwołanie powinno składać się ze zdarzeń widzianych z twojego punktu widzenia. Próbujesz przekonać Administrację, aby zmniejszyli lub usunęli bana, o ile jest to możliwe. Im mniej napiszesz, tym więcej informacji będzie wymagali od ciebie w następnych postach (zadawanie pytań itp.) Zatem im więcej informacji nam dostarczysz w pierwszym poście, tym szybciej będziesz mógł grać na swoim koncie. Będziesz w stanie zobaczyć swoje odwołanie od bana i jakiekolwiek odpowiedzi, które zostały dodane do twojego odwołania. NIE ZAKŁADAJ WIĘCEJ NIŻ JEDNEGO WĄTKU! W ten sposób nie przyśpieszysz procesu swojego odwołania.

Krok Szósty

Teraz gdy ktoś napisze odpowiedź, będziesz mógł zobaczyć jaki jest wynik twojego odwołania. Może to zająć od 5 minut nawet do wielu godzin, w zależności od tego za co został otrzymany ban. Prosimy uzbroić się w cierpliwość.

Krok siódmy

Odpowiedź została napisana i jest widoczna tutaj. To będzie ostatnia odpowiedź, lub możesz spróbować jeszcze raz i dostarczyć więcej informacji.

Jeżeli został przydzielony ci ban czasowy, zostaniesz poinformowany o jego długości i będziesz musiał go przeczekać. Kiedy będzie napisane, że twój ban został skrócony do 1 dnia, oznacza to, że twoje konto zostanie odblokowane po upłynięciu 24 godzin. Jest to proces automatyczny i zostanie zakończony przez system. Nie odpowiadaj więcej i nie pytaj dlaczego dalej jesteś zbanowany. Prawdopodobnie musisz poczekać jeszcze kilka godzin.